: 6/5/2012 12:00 AM
:

: :

Εκδήλωση με τίτλο "The secret to success" (23/5/2012)

Εκδήλωση με τίτλο "The secret to success"

Ημερομηνία διεξαγωγής: 23 Μαΐου 2012

Τόπος διεξαγωγής: Πανεπιστήμιο Μακεδονίας

Περιγραφή:

Το Τμήμα Οργάνωσης & Διοίκησης Επιχειρήσεων του Πανεπιστημίου Μακεδονίας σε συνεργασία με το ΥΕΤ (Youth Entrepreneurs of Thessaloniki) και τη Αμερικανική Εταιρία Τροφίμων Chick-Fil-A διοργανώνουν στις 23 Μαϊου 2012 στην αίθουσα συνεδριάσεων και ώρα 13:00-15:00 , ημέρα Τετάρτη, ημερίδα «Leadership, Creativity, Service: Τhe secret to Success στο Πανεπιστήμιο Μακεδονίας».

Στην ημερίδα που θα πραγματοποιηθεί, η Chick Fil A έχει σκοπό να αναδείξει μέσα από την παρουσίαση του εταιρικού μοντέλου S.E.R.V.E., αρχές & αξίες όπως ηγεσία & δεξιότητες, αποδοτική διαχείριση σχέσεων, βέλτιστοι τρόποι εταιρικής λειτουργίας & εταιρική υπευθυνότητα και όχι την προώθηση του προϊόντος στην φοιτητική κοινότητα.

Στην εκδήλωση θα παρευρεθούν στελέχη της εταιρίας που θα ενημερώσουν τους φοιτητές για το πετυχημένο εταιρικό μοντέλο της εταιρίας.

S.ee and shape the future

E.ngage and develop others

R.einvent continiously