: 10/29/2015 3:00 PM
: 10/29/2015 5:00 PM
ΑΙΘΟΥΣΑ ΣΥΝΕΔΡΙΩΝ ΤΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

: :

Εκδήλωση βράβευσης επιχειρηματικών προτάσεων φοιτητών

Σας προσκαλούμε να παραβρεθείτε στην εκδήλωση βράβευσης των επιχειρηματικών προτάσεων των διακριθέντων φοιτητών του

που διοργανώνεται στο πλαίσιο της ομόθεμης Πράξης του Επιχειρησιακού Προγράμματος «Εκπαίδευση και Διά Βίου Μάθηση 2007-2013» του Υπουργείου Πολιτισμού, Παιδείας και Θρησκευμάτων την

Πέμπτη 29 Οκτωβρίου 2015, στις 15:00

Στην Αίθουσα Συνεδρίων Πανεπιστημίου Μακεδονίας (1ος όροφος)

Στην εκδήλωση θα πραγματοποιηθεί παρουσίαση και βράβευση των επιχειρηματικών προτάσεων των διακριθέντων φοιτητών του 5ου Διαγωνισμού Καινοτόμων Επιχειρηματικών Ιδεών και Σχεδίων της «Δομής Απασχόλησης και Σταδιοδρομίας (Δ.Α.ΣΤΑ.) Πανεπιστημίου Μακεδονίας», προβάλλοντας την επιχειρηματική κουλτούρα των προπτυχιακών φοιτητών και ενθαρρύνοντας την προετοιμασία της επιτυχούς εισόδου τους στην αγορά εργασίας.