: 2/24/2021 11:00 AM
: 2/24/2021 5:00 PM

: :

ΓΔ & Accenture event: “Work at the heart of the change”

Το Γραφείο Διασύνδεσης του Πανεπιστημίου Μακεδονίας σε συνεργασία με την συμβουλευτική εταιρεία Accenture Greece διοργανώνουν διαδικτυακή ημερίδα με θέμα "Work at the heart of the change".

Η εκδήλωση θα πραγματοποιηθεί διαδικτυακά στις 24 Φεβρουαρίου και απευθύνεται σε προπτυχιακούς και μεταπτυχιακούς φοιτητές καθώς και αποφοίτους των τμημάτων Εφαρμοσμένης Πληροφορικής, και Πληροφοριακών Συστημάτων.

Μπορείτε να παρακολουθήσετε τις παρουσιάσεις χωρίς να συμμετέχετε στη συνέχεια στις συνεντεύξεις ή να μας προωθήσετε το βιογραφικό σας σημείωμα για να αξιολογηθεί και να προχωρήσετε σε συνέντευξη.

CareerOffice UOM is inviting you to a scheduled Zoom meeting.

Feb 24, 2021, 11:00-12:00

Join Zoom Meeting

------------------------------------------------------------------------------------

Δηλώστε συμμετοχή για τις συνεντεύξεις με μήνυμά σας στο career@uom.edu.gr σύμφωνα με τις παρακάτω οδηγίες:

Τίτλος μηνύματος: Accenture Greece Career Day

Κείμενο μηνύματος: "Με το παρόν μήνυμα παρέχω τη συγκατάθεσή μου στο Γραφείο Διασύνδεσης του Πανεπιστημίου Μακεδονίας να προωθήσει το Βιογραφικό μου Σημείωμα στην εταιρεία Accenture Greece, αποκλειστικά για το σκοπό της αξιολόγησής μου, για θέσεις εργασίας που διαχειρίζεται η συγκεκριμένη εταιρία".

Συνημμένο (pdf αρχείο): Βιογραφικό Σημείωμα (όνομα αρχείο του ονοματεπώνυμό σας)

Ώρα

Δραστηριότητα Accenture